Tynki Wewnętrzne

D 211 Rollputz innen

Tynk Akrylowy do Wnętrz

Akrylowy tynk strukturalny do wewnątrz. Możliwość różnorodnego strukturowania na powierzchniach betonowych, z cementu włóknistego, płytach budowlanych. Odprny na uderzenia, zarysowania, zmywanie, łatwy w użyciu.

 • LF Lösemittelfrei

  Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Fassadenputz - I 1,5

Tynk Akrylowy do Wnętrz i na Zewnątrz

Wybór tynku jest ostatnim etapem przy planowaniu ocieplenia budynku. Warto więc wybrać wysokiej jakości produkt pochodzący od renomowanych producentów. Fassadenputz - I 1,5 to akrylowy tynk do powłok zewnętrznych i wewnętrznych o strukturze drapanej „baranka”. Produkt jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Jest także odporny na przebarwienia. Tynk akrylowy jest bez wątpienia jednym z najczęściej stosowanych tynków na elewację budynku. Jest elastyczny, dlatego może być stosowany na budynkach stojących np. przy ruchliwych drogach. Doskonale sprawdza się również do wnętrz. Charakteryzuje się łatwością nakładania i dłuższym czasem obróbki. Polecany jest szczególnie w przypadku tynkowania dużych powierzchni (budownictwo wielorodzinne). Zawiera fungicydy i algicydy. Nadaje się do zastosowania zarówno na nowych budynkach, jak i do odnowienia starych konstrukcji.

PD 11d Fassadenputz 15

Tynk Akrylowy do Wnętrz i na Zewnątrz

Odpowiedni dobór tynku wpływa zarówno na estetykę budynku, jak i na jego stan po upływie wielu lat. Tynk akrylowy to najpopularniejszy rodzaj tynku. Łączy w sobie wysoką jakość z rozsądną ceną. PD 11d Fassadenputz 15 to akrylowy tynk do powłok zewnętrznych i wewnętrznych o strukturze drapanej „baranka”. Zapewnia zarówno ciekawy wygląd elewacji, jak i chroni ją przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Produkt jest odporny na agresywne wpływy środowiska oraz na uderzenia i zadrapania. Jest również paroprzepuszczalny oraz odporny na rozrost glonów, mchów i porostów. Ma bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Tynk akrylowy wykorzystywany jest także do wykańczania wnętrz. Wyróżnia się ciekawą strukturą, dlatego często zaliczany jest do tynków dekoracyjnych. Tynk PD 11d Fassadenputz 15 dostępny jest w kolorze białym oraz nadaje się do barwienia.

Decomarmor P 744

Tynk Mozaikowy do Wnętrz i na Zewnątrz

Tynk mozaikowy Decomarmor P 744 to tynk kamyczkowy z żywicy syntetycznej. Przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Jest to tynk dekoracyjny z granulatów kwarcowych lub marmurowych do dekoracyjnych i wytrzymałych powłok tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz o równomiernej strukturze i barwie. Tynk mozaikowy jest jednym z wielu sposobów do dekoracyjnego wykończenia elewacji, ścian i sufitów. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, szorowanie i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie pęka i nie kruszy się. Oprócz tego, że tynk mozaikowy pełni funkcję warstwy ochronnej, jednocześnie eksponuje elementy architektury. Zastosowanie tego produktu daje ciekawy efekt wizualny. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości tynk mozaikowy Decomarmor P 744 do wnętrz i na zewnątrz.

 • LF Lösemittelfrei

  Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Modellier- und Rollputz P 781

Tynk Akrylowy do Wnętrz i na Zewnątrz

Akrylowy tynk strukturalny do wewnątrz i na zewnątrz.
Odporny na zmywanie, uderzenia i zadrapania z możliwością różnorodnego strukturowania dekoracyjnych powierzchni.

 • LF Lösemittelfrei

  Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

 • System Barwienia Color Mix

  Produkty oznaczone tym logo pozwalają uzyskać szeroki wybór odcieni w naszym systemie mieszania düfa.