Lakiery Białe do Metalu

2 in 1 Heizkörperlack

Lakier Biały

Akrylowy, biały lakier, odporny na wysokie temperatury o dużej sile krycia. Stosowany do malowania grzejników i przewodów doprowadzających ciepło.

  • Der Blaue Engel

    Produkt przyjazny dla środowiska naturalnego i spełniający ścisłe kryteria ekologiczne.

    Więcej informacji

2 in 1 Vorlack

Farba Gruntująca

Farba gruntująca i podkładowa o dużej sile wypełniającej i łatwej aplikacji. Pozwala uzyskać niezwykle gładkie i równe powierzchnie – idealny podkład dla wysokiej jakości wymalowań na drewnie, zagruntowanych metalach, cynku oraz nienaruszonych starych powłokach.

  • Der Blaue Engel

    Produkt przyjazny dla środowiska naturalnego i spełniający ścisłe kryteria ekologiczne.

    Więcej informacji

Allgrund

Środek Gruntujący

Środek gruntujący, ochrona przed korozją i farba podkładowa w jednym. Do profesjonalnego przygotowania podłoża w pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Skutecznie chroni metal przed korozją. Na podłożach z aluminium, cynku, miedzi oraz tworzyw sztucznych, tworzy powłoki przyczepne dla lakierów nawierzchniowych.

Heizkörperlack

Lakier Biały

Heizkörperlack to biały lakier odporny na wysokie temperatury. Stosowany jest do malowania grzejników i przewodów doprowadzających ciepło. Jest to lakier rozpuszczalnikowy o dużej sile krycia. Charakteryzuje się także odpornością na żółknięcie. Doskonale sprawdza się do żeliwnych i stalowych grzejników. Zapewnia ochronę przed rdzą. Jest też odporny na zarysowania i uderzenia. Heizkörperlack nadaje trwały kolor oraz połysk. Ten biały lakier umożliwi szybkie i łatwe odmalowanie dowolnej powierzchni. Malowanie można przeprowadzać standardowym pędzlem.

Rostschutzgrund

Lakier Gruntujący

Antykorozyjny środek gruntujący na bazie żywicy syntetycznej. Farba gruntująca i podkładowa na stalowe podłoża wewnątrz, i na zewnątrz, takie jak: rury, drzwi stalowe, balustrady balkonowe i grzejniki centralnego ogrzewania.

Vorstreichfarbe

Farba Gruntująca

Uniwersalna, biała farba gruntująca pod wszelkiego rodzaju wymalowania końcowe na drewnie i zagruntowanych metalach.