Tynki mozaikowe

Tynk mozaikowy przeznaczony jest do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków, podobnie jak przykładowo tynki akrylowe. Produkowany jest na bazie żywicy akrylowej i kolorowego kruszywa mineralnego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością na ścieranie, a także trwałością koloru. W naszej ofercie znajdują się tynki kamyczkowe z żywicy syntetycznej. Są to tynki dekoracyjne z granulatów kwarcowych lub marmurowych do dekoracyjnych oraz wytrzymałych powłok tynkarskich. Powłoki te nie pękają i nie kruszą się, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Są także odporne na mycie oraz szorowanie. Dają powierzchnię hydrofobową, przepuszczalną dla pary wodnej. Mogą być wykorzystywane jako tynki zewnętrzne elewacyjne.

Dla kogo tynki mozaikowe będą odpowiednim wyborem?

Tynki mozaikowe to idealny wybór dla każdej osoby, która poszukuje alternatyw dla klasycznych rodzajów tynków. Wyróżniają się specyficznym wyglądem, który pozwala stworzyć wyjątkowe pokrycie domu. Tynki te są wyjątkowo dobrą decyzją w sytuacji, w której ich przyszłym użytkownikom zależy na:

  • łatwym dopasowaniu tynku do elementów stolarki okiennej czy drzwiowej ze względu na duży wybór kolorystyczny oraz to, że tynki mozaikowe są zazwyczaj połączeniem dwóch lub trzech różnych kolorów,
  • wyjątkowo trwałym wykończeniu domu, klatki schodowej lub garażu i satysfakcjonujących parametrach produktu,
  • odporności na zabrudzenia, uszkodzenia, mróz, wilgoć i wodę, wysokie temperatury czy promieniowanie UV.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty tynków mozaikowych.W razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji dotyczących proponowanych produktów zapraszamy do kontaktu.

Decomarmor P 744

Tynk Mozaikowy do Wnętrz i na Zewnątrz

Tynk mozaikowy Decomarmor P 744 to tynk kamyczkowy z żywicy syntetycznej. Przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Jest to tynk dekoracyjny z granulatów kwarcowych lub marmurowych do dekoracyjnych i wytrzymałych powłok tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz o równomiernej strukturze i barwie. Tynk mozaikowy jest jednym z wielu sposobów do dekoracyjnego wykończenia elewacji, ścian i sufitów. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, szorowanie i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie pęka i nie kruszy się. Oprócz tego, że tynk mozaikowy pełni funkcję warstwy ochronnej, jednocześnie eksponuje elementy architektury. Zastosowanie tego produktu daje ciekawy efekt wizualny. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości tynk mozaikowy Decomarmor P 744 do wnętrz i na zewnątrz.

  • LF Lösemittelfrei

    Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.