System Dociepleń Profitherm

Baukleber I

Zaprawa Klejąca

Zaprawa Klejąca do płyt styropianowych w systemie ociepleń PROFITHERM S (na styropianie). Zawiera kombinację spoiw, wypełniaczy i środków modyfikujących, zapewniających dobrą przyczepność do podłoża i styropianu. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.

Gasbetonbeschichtung

Środek Gruntujący

Wodorozcieńczalny środek gruntujący pod tynki strukturalne. Odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz na szorowanie i uderzenia. Przeznaczony jako podkład pod wszystkie tynki akrylowe lub jako powłoka dekoracyjna.

Glasseidengewebe

Siatka z Włókna Szklanego

Siatka w włókna szklanego przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach ociepleń PROFITHERM S (na styropianie) i PROFITHERM W (na wełnie mineralnej).

Universalkleber II

Zaprawa Klejąca

Zaprawa Klejąca uniwersalna do przyklejania płyt z wełny mineralnej w systemie ociepleń PROFITHERM W (na wełnie mineralnej) oraz do zatapiania siatki zbrojącej w systemach ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo i mrozoodporna.

Universalkleber II S

Zaprawa Klejąca

Zaprawa klejąca w systemie Profitherm uniwersalna do zatapiania siatki zbrojącej w systemach ociepleń na styropianie. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.