Renowacja, Izolacja i Docieplenia

Baukleber I

Zaprawa Klejąca

Zaprawa Klejąca do płyt styropianowych w systemie ociepleń PROFITHERM S (na styropianie). Zawiera kombinację spoiw, wypełniaczy i środków modyfikujących, zapewniających dobrą przyczepność do podłoża i styropianu. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.

Dekorkleber D 20

Uniwersalny Klej Dyspersyjny

Uniwersalny klej dyspersyjny do przyklejania: profili ozdobnych, paneli i płyt ściennych do betonu, tynków, drewna, kamienia naturalnego i cegieł. Może być również używany do wypełniania ubytków, wygładzania i uszczelniania wszelkiego rodzaju podłoży wewnątrz budynków.

  • LF Lösemittelfrei

    Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Masa akrylowa Fugen-Dichtmasse „Acryl“ to jednoskładnikowa plastyczna masa uszczelniająca przeznaczona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystywana jest do spoinowania, wypełniania i uszczelniania okien, drzwi oraz futryn drzwiowych. Jest elastyczna i nadaje się do malowania. Charakteryzuje się również łatwością nanoszenia. Może być stosowana do większości podłoży, w tym do betonu, cegły, tynków, szkła i ceramiki. Po utwardzeniu jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Oferujemy masę akrylową w kolorze białym w opakowaniu 310 ml.

Masy silikonowe stosowane są praktycznie na każdej budowie, podczas remontu i prac wykończeniowych. Stosuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Fugen-Dichtmasse „Sanitär-Silicon“ to wysokiej jakości jednoskładnikowa masa silikonowa. Jest długotrwale elastyczna i zapobiegająca powstawaniu grzybów. Oprócz tego jest także odporna na starzenie i promienie UV. Charakteryzuje się także bardzo dobrą przyczepnością do podłoży gładkich oraz porowatych. Masa silikonowa Fugen-Dichtmasse „Sanitär-Silicon“ przeznaczona jest m.in. do fugowania i uszczelniania wanien, umywalek, ścian pokrytych płytkami, a także do uszczelniania krawędzi wykładzin podłogowych oraz płytek w łazienkach i kuchniach. Produkt dostępny jest w wielu kolorach i w opakowaniu 310 ml.

Füllstoff innen

Szpachla Celulozowa

Szpachla celulozowa o bardzo dobrej przyczepności, wewnętrzna, do wypełniania, szpachlowania i gładzenia tynków, murów, betonu, płyt kartonowo - gipsowych itp.

Gasbetonbeschichtung

Środek Gruntujący

Wodorozcieńczalny środek gruntujący pod tynki strukturalne. Odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz na szorowanie i uderzenia. Przeznaczony jako podkład pod wszystkie tynki akrylowe lub jako powłoka dekoracyjna.

Glasseidengewebe

Siatka z Włókna Szklanego

Siatka w włókna szklanego przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach ociepleń PROFITHERM S (na styropianie) i PROFITHERM W (na wełnie mineralnej).

Schnell-Spachtel

Szpachla Dyspersyjna

Gotowa do użycia biała szpachla dyspersyjna do drewna, tynków wewnętrznych, betonu i zagruntowanych metali wewnątrz i na zewnątrz. Łatwa w użyciu, zdatna do szlifowania już po 1- 2 godzinach. Po dokładnym oszlifowaniu możliwość malowania bez użycia środków gruntujących.

  • LF Lösemittelfrei

    Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Stuck-Gips

Gips Sztukatorski

Gips sztukatorski przeznaczony do wypełniania ubytków oraz wytwarzania sztukaterii i figur.

Styroporkleber D 18

Dyspersyjna masa klejowa

Gotowa do użycia, dyspersyjna masa klejowa na bazie żywic syntetycznych, przeznaczona do klejenia płyt sufitowych z pianki polistyrenowej w pomieszczeniach wewnętrznych, np. kasetonów styropianowych

  • LF Lösemittelfrei

    Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Universal Abbeizer

Zmywacz Powłok Lakierniczych

Gotowy do użycia, głęboko wnikający środek do usuwania starych powłok dyspersyjnych i lakierniczych. Charakteryzuje się dużą przyczepnością umożliwiającą stosowanie na pionowych powierzchniach.

Universalkleber II

Zaprawa Klejąca

Zaprawa Klejąca uniwersalna do przyklejania płyt z wełny mineralnej w systemie ociepleń PROFITHERM W (na wełnie mineralnej) oraz do zatapiania siatki zbrojącej w systemach ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo i mrozoodporna.

Universalkleber II S

Zaprawa Klejąca

Zaprawa klejąca w systemie Profitherm uniwersalna do zatapiania siatki zbrojącej w systemach ociepleń na styropianie. Nietoksyczna, bezskurczowa, paroprzepuszczalna; po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.