Środki do Pielęgnacji Drewna

Gartenmöbel-Öl

Środek do Pielęgnacji Drewna

Gartenmöbel-Öl to środek do pielęgnacji drewna na bazie olejów naturalnych. Zawiera rozpuszczalnik. Przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz - do odświeżania wysokiej jakości mebli tarasowych i ogrodowych. Olej pielęgnacyjny wnika głęboko w drewno, impregnuje je i zwiększa jego wytrzymałość. Każda drewniana powierzchnia wymaga zastosowania wysokiej jakości środka impregnacyjnego, który zabezpieczy drewno przed niszczeniem pod wpływem wody, brudu i promieni słonecznych. Olej Gartenmöbel-Öl to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu drewno na długo zachowa swój naturalny wygląd. Doskonale chroni drewniane powierzchnie przed wyschnięciem, szarzeniem i utratą naturalnych kolorów. Jest to produkt bardzo łatwy w użyciu. Można go nałożyć samodzielnie i w bardzo krótkim czasie.

Holz-Entgrauer

Żel do renowacji zszarzałych drewnianych powierzchni

Wodorozcieńczalny żel do renowacji zszarzałych drewnianych powierzchni. Przywraca drewnianym elementom ich pierwotny kolor i gruntownie je oczyszcza. Usuwa także zanieczyszczenia, ślady rdzy, zielony nalot. Środek o żelowej konsystencji, nie kapiący, zapewniający komfortowe stosowanie.
Biodegradowalny.
Do wszystkich zszarzałych, drewnianych powierzchni zewnętrznych, np. mebli ogrodowych, pergoli, parawanów, okładzin podłogowych do tarasów, parkietów ogrodowych, drewnianych elewacji.

Terassenbodenöl

Olej Pielęgnacyjny do Drewna

Olej pielęgnacyjny do drewna Terassenbodenöl to produkt na bazie rozpuszczalnika i odtwarzalnych surowców roślinnych. Wykorzystywany jest do naturalnej pielęgnacji i odświeżania wysokiej jakości zewnętrznych powierzchni z drewna twardego. Wnika głęboko w drewno i przywraca mu jego naturalną warstwę ochronną.
Sprawdza się do zabezpieczenia naturalnych kolorów powierzchni drewnianych, np. desek tarasowych, parkietu i palisad. Każda powierzchnia drewniana wymaga stosowania dodatkowych środków impregnacyjnych. Wybór odpowiedniego preparatu ma wpływ zarówno na trwałość i wygląd drewna, jak i na jego parametry wytrzymałościowe.