Tapetowanie

Bordürenkleber D 19b

Klej do Klejenia na Tapetach i Wykładzinach Ściennych

Gotowy do użycia klej dyspersyjny o bardzo dobrej przyczepności, do klejenia bordiur, papieru, tkanin i winylu na wszystkich tapetach i wykładzinach ściennych.

  • LF Lösemittelfrei

    Produkt niezawierający rozpuszczalników, do tradycyjnego zastosowania.

Glasdekorgewebe

Tapeta z Włókna Szklanego

Glasdekorgewebe to tapeta z włókna szklanego służąca do wykonywania powłok ściennych o wielu wzorach. Jest niewrażliwa na zmianę temperatury i wilgoć. Glasdekorgewebe to trwały i wytrzymały materiał, dodatkowo wzmocniony przędzą szklaną. Produkt jest odporny na zadrapania oraz uderzenia. Trwałość tapety z włókna szklanego to ok. 30 lat. Tapeta tego rodzaju dobrze maskuje drobne nierówności i niedoskonałości ścian. Ponadto tapeta z włókna szklanego jest bardzo estetyczna i doskonale prezentuje się we wnętrzach. Pozwala szybko i łatwo odnowić powierzchnię bez przeprowadzania kosztownego remontu. Jest także łatwa do utrzymania w czystości, odporna na zmywanie i szorowanie. Z powodzeniem może być położona w pomieszczeniach często eksploatowanych.

Glasgewebekleber PT-D 125

Klej do Tapet z Włókna Szklanego

Glasgewebekleber PT-D 125 jest gotową do użycia, akrylową masą klejową do tapet z włókna szklanego, fototapet i tapet welurowych. Przeznaczona jest do nanoszenia wewnątrz w postaci nierozcieńczonej. Klej dostępny jest wygodnym i dużym pojemniku 10 kg. Jest to ilość, która sprawdzi się zarówno przy większym remoncie domowym, jak i w codziennej pracy firmy budowlanej. Zapewnia trwałe i bardzo mocne przyklejenie tapet. Produkt spełnia określone normy jakościowe i szereg wymagań niezbędnych do bezpiecznego stosowania. Klej może być nakładany pędzlem lub wałkiem.

Spezial Kleister

Klej do Tapet

Klej wzmocniony żywicą syntetyczną do tapet ciężkich i tapet typu raufaza, z wysoką siłą klejenia.

Tapetenhaut

Środek do Zabezpieczania Tapet

Środek do zabezpieczania tapet w miejscach silnie narażonych na zabrudzenie i zniszczenie takich jak: klatki schodowe, korytarze, kuchnie, toalety itp, a także powłok malarskich z farb klejowych i emulsyjnych.

Tapetenlöser

Środek do Usuwania Tapet oraz Starych Powłok z Farb Klejowych

Silnie stężony, wodorozcieńczalny roztwór powierzchniowo czynny do usuwania tapet oraz starych powłok z farb klejowych. Nie nadaje się do lakierów i tekstyliów. Plamy po roztworze można bezproblemowo usunąć wodą.