Lakiery i Farby Specjalistyczne

EP-Bodensiegel

Powłoka na Posadzki i Ściany

Dwukomponentowa, epoksydowa powłoka na posadzki i ściany. Przeznaczona w szczególności do garaży i piwnic. Odporna na obciążenia, działanie benzyn, olejów i soli. Nadaje się na wszystkie podłoża mineralne.

Gold

Lakier Specjalistyczny

Farba w kolorze złotym, dobrze kryjąca, stosowana wewnątrz. Używana do malowania metali, drewna, ceramiki, twardego PVC, szkła.

Markierungsfarbe

Lakier Specjalistyczny

Odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne farba drogowa do znakowania linii jezdni, poboczy dróg i znaków poziomych. Odporna na słabe kwasy, zasady i oleje mineralne.

Schwarzer Peter

Lakier Specjalistyczny

Czarna farba o wysokim połysku, odporna na wysoką temperaturę (do 140°C), do wnętrz i na zewnątrz, dobrze kryjąca. Stosowana jako powłoka malarska na metalowe i stalowe elementy, szczególnie pieców i rur piecowych. Utwardzenie powłoki następuje przez samowypalenie.

Silber

Lakier Specjalistyczny

Farba w kolorze aluminium, odporna na wysoką temperaturę, stosowana wewnątrz. Zapobiega korozji, stanowi długotrwałą powłokę ochronną pieców, urządzeń grzewczych, przewodów
rurowych, wylotów spalinowych i części silnikowych, Utwardzenie powłoki następuje przez samowypalenie.

Unterwasserfarbe

Lakier Specjalistyczny

Elastyczna, wodoodporna płynna powłoka tworzywa sztucznego na bazie chlorokauczuku do podłoży mineralnych. Odporna na wodę ozonowaną i chlorowaną oraz na słabe kwasy i zasady. Doskonale nadaje się do basenów, oczek wodnych wykonanych z betonu.