O Firmie

Siedziba düfa

Misją Meffert AG-Farbwerke jest sprzedaż nowoczesnych i bezpiecznych dla zdrowia produktów chemii budowlanej

Düfa jest znakiem towarowym należącym do firmy Meffert AG-Farbwerke. Meffert AG-Farbwerke to znana w Europie firma rodzinna istniejąca od 1947 roku, z siedzibą w Bad Kreuznach, w Niemczech. Z taśm produkcyjnych jedenastu zakładów, w tym sześciu na terenie Niemiec, schodzą produkty przeznaczone dla hobbystów i zawodowców. Inne znane linie produktowe wytwarzane w zakładach Meffert AG-Farbwerke to: Flamingo, Super Nova, ProfiTec, Dinova, Ambiente, effekt-design, Prima i inne. Od 1996 roku zarządzanie jakością jest zgodne z normą ISO 9001.

Marki Meffert AG-Farbwerke

Produkty oznaczone sympatycznym jeżykiem obecne są na półkach sklepów niemal całej Europy, w Rosji oraz w Chinach i wszędzie są synonimem wysokiej jakości.

Na rynku polskim düfa pojawiła się w 1991 roku za sprawą czterech niezależnych importerów. Na dzień dzisiejszy aktywnie działa trzech importerów: Tarhed S.J. z Piły, P.H.U. ROBAN z Legnicy, oraz PHU PRO-COLOR S.C. z Tarnowa. Firmy te posiadają status Partnerów Meffert AG-Farbwerke.

Importerzy są odpowiedzialni za sprzedaż, promowanie i wprowadzania na rynek polski wyrobów Meffert AG-Farbwerke, zbieranie informacji o rynku chemii budowlanej, koordynacji sprzedaży, oraz organizowania szkoleń sprzedawców i wykonawców.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące grupy produktów:
farby dyspersyjne do wymalowań wewnętrznych i zewnętrznych
tynki strukturalne mineralne, akrylowe, silikatowe i silikonowe
środki gruntujące i podkłady
lakiery chemoutwardzalne
przyjazne dla środowiska emalie i lakiery
środki do ochrony, impregnacji i uszlachetniania drewna
systemy dociepleń "Profitherm"
tapety z włókna szklanego
kleje do tapet
wyroby serii effekt-design, Profitec, MD i MF

Zachęcamy Państwa do wypróbowania produktów z naszej oferty. Kto raz spróbował, zawsze do nas wraca!